Pensjonat Żurawi Kąt


Nasz pensjonat działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi Covid-19.  Za niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy.

Przygotowaliśmy dla  naszych Gości 10 pokoi 1, 2, i 3 osobowych o bardzo wysokim standardzie: z łazienkami, TV, internetem i przepięknymi widokami na pobliskie jezioro i port oraz bajecznie kolorowe łąki. Na parterze budynku mieści się cocktail bar z letnim tarasem, w którym serwujemy śniadania, napoje i drinki oraz duża sala konferencyjno-wypoczynkowa z kominkiem.

W budynku mieści się również kapitanat portu/recepcja oraz nowoczesny węzeł sanitarny z prysznicami, umywalniami i toaletami, zbudowany do obsługi przystani i campingu, dostosowany także dla osób niepełnosprawnych.

Dzień pobytu liczy się od godziny 16.00 po południu do godziny 11.00 rano. 

Naszym gościom w sezonie letnim oferujemy: kąpielisko, boisko do gry w piłkę, pomost wędkarski, łodzie wiosłowe i kajaki. W pobliżu znajduje się wiele tras rowerowych i miejsc spacerowych oraz do nordic walking z przepięknymi widokami na jeziora, łąki i lasy.

Zimą, oczywiście zależnie od warunków pogodowych, można jeździć na łyżwach, uprawiać wędkarstwo pod-lodowe, organizować kuligi oraz organizować wyprawy na narty biegowe.

Pensjonat Żurawi Kąt